Chcete spolupracovať s najlepšími? Aktuálne hľadáme ľudí na nasledujúce pozície:

*BRIGÁDNIK pobočka Bratislava

  • výkon práce na pobočke v Bratislave
  • náplň práce: pomocné práce v autopožičovni – pristavenie a odstavenie vozidiel, umývanie a čistenie vozidiel
  • prax uchádzača vítaná
  • nástup po dohode
  • ponúkaný plat 5 EUR/1 hodina Brutto
  • víkendové príplatky

V prípade záujmu prosíme poslať svoj životopis na e-mailovú adresu: info@globalcar.sk, následne budeme telefonicky kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Na našu pobočku autoservisu v Banskej Bystrici hľadáme:

*POMOCNÝ MECHANIK PNEUSERVISU

  • nástup 17.10.2016 na 1 mesiac
  • potrebná prax
  • ponúkaný plat dohodou
  • Banská Bystrica

*archívna ponuka – uzavreté

*UMÝVAČ, REPASÉR VOZIDIEL

Bližšie informácie je možné poskytnúť na telefónom čísle 0911 272 886

*VODIČ

  • na pobočku v Banskej Bystrici ale aj v Bratislave na TPP

Požiadavky na danú pozíciu:

  • vodič osobného vozidla v rámci celej SR a blízkych štátov EÚ
  • preprava osôb/limuzín servis
  • pristavenie a odstavenie vozidiel pre účely autopožičovne
  • starostlivosť o vozidlá a ich čistenie
  • anglický jazyk aktívne alebo nemecký jazyk aktívne
  • minimálne 2 ročná prax v podobnej pozícii
  • bydlisko v Bratislave/Banskej Bystrici
  • flexibilita, spoľahlivosť, ochota

*PRIJÍMACÍ TECHNIK A SKLADNÍK

  • na pobočku v Banskej Bystrici na TPP

  • príjem vozidiel
  • fakturácia
  • sklad náhradných dielov
  • príjem a výdaj náhradných dielov
  • celková starostlivosť o sklady ND, pneumatík
  • objednávanie termínov v servise, autorizácia servisných úkonov, komunikácia so servisným poradcom, kontrola faktúr, evidencia faktúr

Ponúkaný plat: 700 – 1000 € Brutto

V prípade, že spĺňate dané požiadavky zasielajte svoj profesijný životopis na email info@globalcar.sk

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.