Objavila nás Amerika!

O návštevu z nebies sme sa postarali, ako sa patrí! Na leteckej základni Tri Duby pri Sliači pristála v júli tohto roku osmička amerických prúdových lietadiel, ktorá predviedla svoje majstrovstvo v rámci cvičenia Slovak Warthog so slovenskými letcami a ďalšími regionálnymi spojencami. Členovia slávnej americkej armády u nás absolvovali výcvik, spoznali našu krajinu a jej kultúru a využili pritom aj naše prvotriedne služby, pohotový servisný tím a bohatý vozový park.

Na leteckú základňu Tri Duby pri Sliači prišla v júli osmička amerických prúdových lietadiel, ktorá cvičila so slovenskými letcami a s ďalšími regionálnymi spojencami. Cvičenie nieslo názov Slovak Warthog. Neskôr na Slovensko dorazila skupina kadetov, ktorá tu absolvovala vojenský výcvik a mala možnosť spoznať našu kultúru a krajinu.

Kvalitu služieb našej spoločnosti si mali možnosť vyskúšať viacerí z nich. Z nášho vozového parku bolo poskytnutých  množstvo vozidiel od nižšej kategórie, cez strednú, až po luxusnú triedu. A nezostalo iba pri tom. Náš servisný tím bol vždy plne a včas k dispozícií na mieste vždy, keď to bolo potrebné.

Na záver už zostáva len vyjadriť poďakovanie členom americkej armády za dôveru, ktorú do nás vložili pri výbere služieb a s pocitom dobre odvedenej práce dúfať, že sa na nás obrátia niekedy v budúcnosti znova, keď zavítajú na Slovensko.

globalcar-americka-armada