O nás

GlobalCar SK s.r.o. je dcérska spoločnosť firmy DESTACAR s.r.o. založená za účelom rozšírenia našich služieb a priblíženia sa vašim potrebám a želaniam.  Spoločnosť DESTACAR s.r.o. už od roku 2004 poskytuje nepretržité služby svojim zákazníkom v oblastiach TAXI – Limuzín servisu, prenájmu osobných a úžitkových vozidiel či správy vozových parkov, – FLEET Management. Okrem toho disponujeme vlastným servisným strediskom.

shutterstock_140963200

Orientujeme sa na všetkých zákazníkov, ktorí si potrebujú požičať motorové vozidlo, alebo využiť možnosť rýchlej a pohodlnej prepravy na letisko či akékoľvek iné miesto podľa ich potreby. V rámci pôsobnosti našej spoločnosti na celom území Slovenska vám vieme zabezpečiť regionálne zastúpenie čo najbližšie k vám a garantovať rýchle, flexibilné a spoľahlivé služby.

Zabezpečujeme regionálne zastúpenie v nasledovných lokalitách: Bratislava, Banská Bystrica, Zvolen a Lučenec. Rýchle, profesionálne a flexibilné služby tak vieme zabezpečiť čo najbližšie k vám.

Spolupracujeme s významnými spoločnosťami v rámci celej Európy akými sú výrobné spoločnosti, poisťovne, leasingové a asistenčné spoločnosti, hotely a mnoho ďalších.

 

Nechajte starosti s vašimi firemnými vozidlami na nás. Postaráme sa komplexne o vaše vozidlá, o ich správu, údržbu a servis, poistenie a likvidáciu poistných udalostí. Zabezpečíme vám kompletnú mobilitu, asistenciu na cestách či náhradné vozidlá, aby ste sa odviezli vždy tam, kam máte namierené.