LIMUZÍN SERVIS

ODVEZIEME VÁS KEDYKOĽVEK A KAMKOĽVEK BUDETE POTREBOVAŤ

 

Ponúkame vám osobnú prepravu inak. Objednajte si svojho osobného vodiča, náš profesionálny a priateľský personál je vám k dispozícii 24/7.

Vyberte si svoju limuzínu

zo širokej škály vozidiel strednej a vyššej strednej triedy , ako aj luxusných a viacmiestnych vozidiel. U nás si určite nájdete svoju obľúbenú limuzínu.

Prepravný poriadok

Vyššia trieda

Odvezte sa za najnižšie ceny na našich nových vozidlách vyššej triedy ako sú VW passat, Š-Superb vo výbavách Elegance, kde je samozrejmosťou váš komfort. Vozidlo je vybavené 2-zónovou klimatizáciou, veľkorysým priestorom,  občerstvením v podobe chladeného nápoja a dennou tlačou tak, aby vaša preprava bola čo najpohodlnejšia.

img_limuzin-servis_limuziny_vyssia-trieda

Limuzíny

Potrebujete luxus a najväčší komfort? Tak máme pre vás pripravené nové modely limuzín Mercedes Benz E a Audi A6 s maximálnou výbavou, občerstvením v podobe chladeného nápoja a dennou tlačou pre váš maximálny komfort pri vašej preprave.

img_limuzin-servis_limuziny_limuziny

Viacmiestne automobily

Preprava početných skupín, odvoz z večierkov a eventov vám zabezpečíme na 9-miestnych vozidlách Mercedes VITO, VW Caravelle s veľkým batožinovým priestorom, 3-zónovou klimatizáciou či nezávislým kúrením vymoženosťami so zachovaním štandardu v podobe občerstvenia, chladeného nápoja a dennou tlačou pre váš pre maximálny komfort pri preprave.

img_limuzin-servis_limuziny_viacmiestne-automobily