Autoopravár roka 2018

Sme právom hrdí na svojich prácou zanietených zamestnancov. 

Výsledkom kvalitne odvedenej niekoľko ročnej práce je získanie ocenenia Autoopravár roka 2018 nášho špičkového odborníka karosára, ktorý sa venuje opravám multimateriálových karosérií už od roku 1987. Pre motoristický časopis AUTOMAGAZÍN sám potvrdil, že na to, aby sa človek stal špičkovým karosárom potrebuje nie  len odborné vzdelanie, ale v prvom rade ho práca musí baviť.

 

automagazin

Najčítanejší motoristický časopis na Slovensku, Automagazín 4/2019

 

Za to, čo opustí dielňu musí taktiež cítiť zodpovednosť, a tiež je potrebné pravidelné vzdelávanie sa a školenie úmerné s vývojom technológií.

V neposlednom rade je to kvalitné zázemie a vybavenie modernými technológiami, čo spoločnosť DESTACAR s.r.o. pre svojich  zamestnancov ponúka špičkovým vybavením pracoviska.

 

autoopravar ocenenie

Konateľ Peter Kliment (vľavo) s oceneným karosárom Vladimírom Vajdom


x
„Stále sme tu Spolu a spolu to aj zvládneme" V nadväznosti na nariadenie Vlády SR zo 16. marca 2020, a šírenia sa vírusu Korona Covid 19 sme boli nútení prijať bezpečnostné opatrenia a čiastočne obmedziť fungovanie našej spoločnosti

od 31.3.2020 sme tu stále pre Vás pripravený Vám bezpečne a s novými opatreniami poskytnut Vozidlo

Naše opatrenia a ako fungujeme: Pretože sme si vedomí dôležitosti bezpečného kontaktu s našimi zákazníkmi, ochrana našich rodín, našich zamestnancov a samých seba, okamžite sme zaviedli najrôznejšie preventívne opatrenia, ktoré majú za cieľ zaistiť maximálnu ochranu zdravia: