Chráňte sa pred koronavírusom, dezinfikujte OZÓNOM

 

Ozón je plyn s mimoriadne silnými oxidačnými a dezinfekčnými vlastnosťami. Je 50x účinnejší a 3000x rýchlejší v porovnaní s chlórom. Likviduje baktérie, vírusy, plesne a rôzne ďalšie mikroorganizmy. Likvidácia patogénov ozónom dosahuje 99,9% úspešnosť.

 

Nechajte si vydezinfikovať Vaše auto OZÓNOM v našom autoservise Car Spot, alebo dezinfekciu vykonáme u Vás na Vašej adrese.

 

 

ozonovanie

 

 

VLASTNOSTI OZÓNU

Ozón je plyn, tvorený tromi atómami kyslíka s mimoriadne silnými oxidačnými a dezinfekčnými vlastnosťami. Jeho silné dezinfekčné vlastnosti ho predurčujú na využitie pri úprave vzduchu aj vody je 50x účinnejší a 3000x rýchlejší v porovnaní s chlórom. Rýchlo sa rozkladá na dvojatomárny kyslík bez prítomnosti ďalších nežiadúcich reziduálnych látok.
Čistenie ozónom veľmi účinne likviduje baktérie, vírusy, plesne a rôzne ďalšie mikroorganizmy. Likvidácia patogénov ozónom je až 99,9% úspešnosť. Ozónom vieme tiež redukovať ROZTOČE a ich negatívny vplyv na zdravie. Pravidelné ozónovanie pomáha eliminovať výskyt hmyzu a ďalších škodcov napr. hlodavcov. Ozón má silné účinky aj zápach organického aj anorganického pôvodu. Poradí si so zápachom a odórom spôsobeného plesňou, cigaretovým dymom, chemikáliami, pohybovými aktivitami (pot v telocvičniach, fitnes centrách), domácimi a úžitkovými zvieratami, nevetranými a zatuchnutými priestormi.

 

KDE VŠADE SA POUŽÍVA?

Autoservisy a vozové parky. V klimatizáciách áut sa usádza veľké množstvo baktérií, plesní a iných patogénov. Čistenie ozónom ocenia všetci šoféri aj posádka.

 

bmw ozonovanie

 

OBLASTI POUŽITIA:

sterilizácia potravín (napr. v komore, špajzy, pivnici)
čistiace a dezinfekčné práce
hotely a penzióny
dezinfekcia klimatizácií a interiérov automobilov
telocvične, šatne športovcov
dezinfekcia ovzdušia interiérov (kancelárie, izby, pracovné priestory)

 

 

Akciová cena  od 15 EUR 

 

 

Rezervujte si u nás termín:

BA: +421 911 456 225      BB: +421 911 272 886