Najmodernejšia technológia PDR pre vašu bezchybnú karosériu

 

Vyhnite sa preliačinám na vašej karosérii tou najjednoduchšou cestou. Využite naše profesionálne služby, ktoré vám prinášajú najmodernejšie technológie, umožňujúce dokonalú opravu bez zbytočného lakovania aj gitovania.

 

1_vedlaseba

 

PDR – Paintless Dent Removal

Je maximálne spoľahlivá a ekologická metóda, ktorá nevyužíva žiadne chemické prípravky a opravu karosérie zvládne doslova na počkanie. Okrem času a energie u nás navyše získate stopercentnú záruku a oproti bežnej oprave ušetríte až 60 % financií!

– na počkanie

– bez lakovania

– 60% úspora

– ekologicky

 

foto_05

 

Na počkanie

Preliačiny na karosérii dnes možno odstrániť úplne jednoducho. Pokiaľ nie je poškodený lak, vaše auto bude čochvíľa ako nové. A väčšinu opráv zvládneme na počkanie!

 

Bez lakovania (a gitovania)

Na bezlakové opravy preliačin využívame špeciálne moderné technológie. Metóda PDR umožňuje dokonalú opravu bez zbytočného lakovania aj gitovania.

 

foto_06

 

Až 60% úspora!

Okrem času a energie ušetríte oproti bežnej oprave až 60 % financií! Náš certifikovaný servisný pracovník sa dokonalo postará o všetko, aby vaše auto vyzeralo ako nové a bez akéhokoľvek zásahu do pôvodného laku.

 

Ekologicky

PDR je maximálne spoľahlivá a ekologická technológia, ktorá nevyužíva absolútne žiadne chemické prípravky. A na opravu u nás získate stopercentnú záruku!